Marcin Kowal

Telefon

796295491

E-mail

Funkcje

Rada Gminy

radny, Zastępca Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego (2018 - 2023)

Komisja Spraw Społecznych i Porządku Publicznego

Zastępca Przewodniczącego Komisji (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 listopada 2018 13:09
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Sopińska
Ilość wyświetleń: 279
04 listopada 2019 09:01 (Małgorzata Sopińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018 r..
15 maja 2019 09:55 (Małgorzata Sopińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe na początek kadencji 2018 - 2023.
14 grudnia 2018 14:45 (Małgorzata Sopińska) - Aktualizacja danych osoby.