Grażyna Parapura

Telefon

662011051

Funkcje

Rada Gminy

radna, Przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego (2018 - 2023)

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Członek (2018 - 2023)

Komisja Spraw Społecznych i Porządku Publicznego

Przewodniczący Komisji (2018 - 2023)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 23 listopada 2018 13:12
Dokument wprowadzony do BIP przez: Małgorzata Sopińska
Ilość wyświetleń: 265
04 listopada 2019 09:04 (Małgorzata Sopińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe za 2018 r..
15 maja 2019 09:58 (Małgorzata Sopińska) - Dodanie oświadczenia majątkowego: Oświadczenie majątkowe na początek kadencji 2018 - 2023.
14 grudnia 2018 14:41 (Małgorzata Sopińska) - Aktualizacja danych osoby.