Marzena Komar

Funkcje

Rada Gminy

Przewodnicząca Rady Gminy (2010 - 2014)

Rada Gminy

Przewodniczący Rady (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

radna (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 maja 2008 12:49
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 2904
03 marca 2020 09:55 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
29 stycznia 2020 12:45 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
17 grudnia 2019 09:26 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.