Bogusław Soszyński

Funkcje

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy (2018 - 2023)

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy (2010 - 2014)

Rada Gminy

Z-ca Przewodniczącego Rady (Kadencja 2006 - 2010)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 maja 2008 12:55
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 2312
03 marca 2020 09:59 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
29 stycznia 2020 12:49 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
17 grudnia 2019 09:59 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.