Mieczysław Rymuza

Funkcje

Rada Gminy

Radny (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

radny (2010 - 2014)

Komisja Rewizyjna

Członek Komisji (2006 - 2010)

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący komisji (2010 - 2014)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 maja 2008 12:59
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 1894
03 marca 2020 09:59 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
29 stycznia 2020 12:48 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
17 grudnia 2019 09:58 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.