Karol Wołosiewicz

Funkcje

Rada Gminy

Radny (Kadencja 2006 - 2010)

Rada Gminy

Wiceprzewodniczący Rady (2014 - 2018)

Rada Gminy

radny (2010 - 2014)

Komisja Spraw Społecznych i Porządku Publicznego

Przewodniczący Komisji (2014 - 2018)

Oświadczenia majątkowe:

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 12 maja 2008 13:43
Dokument wprowadzony do BIP przez: Administrator
Ilość wyświetleń: 2199
03 marca 2020 10:00 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
29 stycznia 2020 12:50 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.
17 grudnia 2019 10:01 (Agnieszka Rawa) - Usunięcie oświadczenia majątkowego.