Aktualności

Wyszukiwarka

Wybierz rok

PAŃSTWOWA INSPEKCJA SANITARNA OSTRZEGA - ODRA POWRACA

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką.

VII Sesja Rady Gminy Suchożebry

Zapraszam na obrady VII sesji Rady Gminy Suchożebry, która odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2019 r. (czwartek) o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Suchożebry.

WIELKANOC 2019

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja! Życzą Przewodniczący Rady Gminy Suchożebry &nb

Ogłoszenie Wójta Gminy Suchożebry w sprawie informacji o wpłynięciu do tutejszego urzędu oferty na realizację zadania publicznego złożonej w trybie 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, przez Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Podnieśnie.

Wójt Gminy Suchożebry informuje, iż w dniu 16.04.2019 r. do Urzędu Gminy wpłynęła oferta realizacji zadania publicznego pn. Obchody 50-lecia OSP Podnieśno, złożona przez Stowarzyszenie Ochotnicza Straż Pożarna w Podnieśnie. Oferta została złożona w trybie 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego...

ZMIANA TERMINU TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY SUCHOŻEBRY

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych wystąpiła konieczność zmiany terminu zaplanowanego na 14 kwietnia 2019 r. Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Suchożebry. Turniej odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2019 r. o godz. 14.00. Miejsce bez zmian.

VI Sesja Rady Gminy Suchożebry

Transmisja z obrad

V Sesja Rady Gminy Suchożebry

Transmisja z obrad