Aktualności (2019)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 18 lutego 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Ceranów, Olszanka, Sarnaki, Siedlce, Suchożebry, Miasta Siedlce i Sokołów Podlaski, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Sprawozdania Komitetu Wyborczego Wyborców Blisko Ludzi i Komitetu Wyborczego Wyborców Krzysztofa Bujalskiego, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy Suchożebry, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r., będą udostępniane do wglądu na wniosek zainteres

Centralny Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego (CRAZP)

Szanowni Państwo, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny uruchamia dobrowolny Centralny Rejestr Absolwentów Zdrowia Publicznego (CRAZP). W ramach prowadzonych działań promocyjnych i informacyjnych dotyczących nowego narzędzia/aplikacji w zdrowiu publicznym na stronie internetowej NIZP-PZH oraz na profilu...

Bezpłatne usługi dla przedsiębiorców, którzy przechodzą trudności w prowadzeniu swojego biznesu lub szukają pomysłu na dalszy rozwój.

Usługi świadczą doświadczeni konsultanci i mentorzy w ramach projektu Early Warning Europe, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundację Firmy Rodzinne.

Informacja dot. Karty Dużej Rodziny

Suchożebry 02.01.2019 r.