Aktualności - archiwum

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Szkolenie dla organizacji pozarządowych „NOWE WZORY OFERT, UMÓW I SPRAWOZDAŃ”

Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku wraz z Partnerami zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „NOWE WZORY OFERT, UMÓW I SPRAWOZDAŃ” Szczegółowe informacje w załączniku.

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych działających na terenie Mazowsza

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych w tym ochotniczych straży pożarnych i kół gospodyń wiejskich do udziału w spotkaniu informacyjnym w zakresie: współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi w 2020 r. naboru przedstawicieli organizacji...

Wybory do Izb Rolniczych

Podaje się do publicznej wiadomości członkom Mazowieckiej Izby Rolnieczej (płatnikom podatku rolnego), że wybory Walnego Zgromadzenia Mazowieckiej Izby Rolniczej odbędą się 28 lipca 2019 r. Więcej informacji w załączniku.

IV Sesja Rady Gminy Suchożebry

Transmisja z obrad Zapraszam na obrady IV sesji zwyczajnej Rady Gminy Suchożebry, która odbędzie się w dniu 31 stycznia 2019 roku (czwartek) o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Suchożebry.

Komunikat Komisarza Wyborczego w Siedlcach I z dnia 14 stycznia 2019 r. o miejscu, czasie i sposobie udostępniania do wglądu sprawozdań finansowych komitetów wyborczych, uczestniczących w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy: Ceranów, Mokobody, Sabnie, Stara Kornica, Siedlce, Skórzec, Suchożebry i Wiśniew, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Sprawozdanie Komitetu Wyborczego Wyborców Uczciwa gmina Suchożebry uczestniczącego w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego na obszarze Gminy Suchożebry, zarządzonych na dzień 21 października 2018 r., będzie udostępniane do wglądu na wniosek zainteresowanych podmiotów w siedzibie Delegatury Krajowego Biura...